Przejdź do treści

Jeśli wchodzisz tutaj, bo poszukujesz strony internetowej, to znalazłeś się we właściwym miejscu! Mam dla Ciebie trzy propozycje, więc zrób sobie kawę (czy co innego lubisz) i rozsiądź się wygodnie. Opowiem Ci o mojej ofercie, a Ty zastanowisz się, które rozwiązanie jest skrojone na Twoją miarę!

oferta strony internetowy
atrakcyjna strona internetowa

Słowem wstępu… Jeśli interesuje Cię stworzenie swojego miejsca w sieci i szukasz konkretnej osoby, która pomoże Ci przejść przez ten proces, przygotuje wszystko tak, by łatwo było Ci się tym opiekować – to jestem tu dla Ciebie. Uwzględnię Twoje potrzeby, ale przede wszystkim potrzeby Twoich klientów. Przecież stronę zamierzasz postawić głównie z myślą o nich, prawda?

Strona internetowa ma być przede wszystkim skuteczna i zrealizować Twój cel biznesowy. Jest inwestycją, która ma za zadanie przyciągnąć zainteresowanych, przedstawić Twoją ofertę, zachęcić do kontaktu, bądź zakupu. Ma być łatwa w odbiorze dla Twojego klienta i atrakcyjna wizualnie.

Twoja strona internetowa

Stworzę dla Ciebie rozwiązanie, które będzie atrakcyjne, a przede wszystkim funkcjonalne, szybkie, ale również dopasowane do potrzeb Twoich odbiorców. Zależy mi nie tylko na sprawnym działaniu strony, ale także jej bezproblemowej obsłudze. Dlatego cena obejmuje przeszkolenie na potrzeby późniejszych modyfikacji. W cenie masz również przeszkolenie z jej obsługi na potrzeby późniejszych modyfikacji.

W pakiecie korzystniej!

Strona internetowa i wsparcie wirtualnej asystentki

A może chcesz mieć z głowy administrowanie strony, a także skorzystać z pomocy wirtualnej asystentki również w innych obszarach swojej działalności? Z myślą o Twoich potrzebach połączyłam dwie usługi w jeden pakiet. Dodatkowo rozbijesz płatność za stronę na 12 miesięcy – Nie musisz mieć od razu pełnego budżetu, by móc korzystać ze strony internetowej już teraz!

Jak to działa?

Podpisujemy umowę teraz na okres 12 miesięcy, budujemy stronę internetową według Twoich potrzeb, a później co miesiąc masz do wykorzystania 5 godzin na zadania asystenckie: aktualizowanie witryny, dodawanie newslettera, publikowanie nowych artykułów, działania marketingowe, wsparcie w kampanii reklamowej itp.

Umowa i praca rozpoczyna się wtedy, kiedy prześlesz mi wszystkie potrzebne materiały.

Strona internetowa i automatyzacja e-mail marketingowa

Twoja strona internetowa ma być od razu częścią kampanii? Na pewno zdajesz sobie sprawę jak, wiele można osiągnąć, ustawiając dobrze skonstruowaną sekwencję maili, która „sama” sprzeda twoje produkty i usługi. Wiesz, jakie to skuteczne, ale nie chcesz sam się tym zajmować? Mogę stworzyć dla Ciebie stronę internetową, a następnie razem z Tobą wdrożyć automatyzację powitalną, posprzedażową, na porzucony koszyk, czy czyszczącą tak, by wspierać Twoje działania marketingowe. Działam w systemie MailerLite.

Płatność za wszystkie te działania i stronę internetową rozkłada się na 12 miesięcy – Nie musisz mieć od razu pełnego budżetu, by móc zarabiać.

Jak to działa?

Podpisujemy umowę teraz na okres 1 roku, budujemy stronę internetową według Twoich potrzeb, a później ustawiamy automatyzację. Opiekuję się nią przez cały ten czas – możemy modyfikować, testować różne rozwiązania i sprawdzać nowe pomysły!

Umowa i praca rozpoczyna się po przesłaniu do mnie wszystkich potrzebnych materiałów.

Dlaczego warto działać ze mną?

  • Pracuję na łatwych do administrowania rozwiązaniach, by później łatwo było Ci opiekować się stroną;
  • Na tworzenie strony patrzę nie tylko pod kątem technicznym, ale również marketingowym i sprzedażowym;
  • Od lat wspieram biznesy online i offline w ich działaniach marketingowych, dlatego staram się, by strona była nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także spełniała swój cel biznesowy;
  • W procesie tworzenia jestem też twoim doradcą, dlatego podzielę się opinią i powiem, co według mnie jest niesprawdzone i jakie błędy popełniają inni;
  • Mam doświadczenie w zarządzaniu stronami, dlatego widzę, na które aspekty warto spojrzeć.

Nie jesteś przekonany? Niech moi klienci odpowiedzą o współpracy ze mną!

“Zastanawiałem się od paru długich miesięcy nad skorzystaniem z usług wirtualnej asystentki, ale zawsze obawiałem się, że sama organizacja jej pracy i przygotowanie dla niej zadań zajmie mi więcej czasu, niż na tym zyskam, a efekty będą w najlepszym wypadku przeciętne (a parę znajomych osób dzieliło się takimi wrażeniami, gdy korzystali z podobnych usług). Zatem dzielnie kontynuowałem robienie wszystkiego samemu, aż przypadkowo trafiłem na Olę i stwierdziłem, że albo zaryzykuję albo będę musiał zrezygnować ze snu. Po pierwszym miesiącu zastanawiałem się jedynie czemu tak długo z tym zwlekałem, bo już wtedy zaoszczędziłem kilkadziesiąt godzin swojej pracy. Efekty natomiast były w pełni profesjonalne i pomogły mi, oprócz nadrobienia bieżących zadań, ruszyć także kilka zaległych projektów, które leżały odłogiem kilka miesięcy lub czasami nawet lat. Także komuś kto ma podobny system pracy jak mój mogę powiedzieć tylko tyle: najlepszy czas, by skorzystać z pomocy wirtualnej asystentki był dwa lata temu. Drugi najlepszy czas jest teraz.”

Kamil Nowak, Blog Ojciec

“Rozpoczęcie współpracy z Olą jest dla mnie przejście z chybotliwej kładki na solidny most do realizacji celów biznesowych. Widzę i mogę więcej, odkąd oddelegowałam jej sporą część zawodowych obowiązków. Jestem spokojniejsza i bardziej zrelaksowana, a przez to też produktywniejsza. Zwłaszcza gdy odkryłam, że wszystkie zlecane rzeczy robi dużo lepiej ode mnie! Zaimponowała mi umiejętnościami organizacji swojej pracy, słownością i dotrzymywaniem terminów oraz wykonywaniem swoich zadań z zaskakującą efektywnością (to tak się da?!?). Jednak najbardziej cenię w Oli to, że ona często myśli za mnie. Nie wykonuje bezrefleksyjnie jedynie administracyjnych zadań, ale wychodzi z inicjatywą i wykazuje kreatywne podejście do otrzymywanych zadań. Wiem, że zlecając jej zadanie mogę liczyć na to, że będzie zrobione dużo lepiej, niż ja bym to zrobiła mając 3 razy więcej czasu. Serio, nie polecam do współpracy, bo chcę ją mieć tylko dla siebie;). A tak jeszcze bardziej serio – to najlepsza pomoc, jaką miałam w swoim 15 letnim doświadczeniu biznesowym!”   

Agata Jakuszko Sobocka, Draw the words

“Nie przypuszczałam, że praca z Olą okaże się tak efektywna. Dzięki wirtualnej asystentce łatwiej jest mi dotrzymywać terminów. Ola jest bardzo słowna, dobrze zorganizowana i pomaga ogarnąć wszystkie techniczne rzeczy, dzięki czemu ja mogę skupić się na medycynie. Polecam z całego serca.”

Dagmara Chmurzyńska-Rutkowska, Mama Pediatra

Chcesz nawiązać współpracę?

Napisz do mnie:)