Przejdź do treści

co mówią o mnie inni?

Kamil Nowak, Blog Ojciec

“Zastanawiałem się od paru długich miesięcy nad skorzystaniem z usług wirtualnej asystentki, ale zawsze obawiałem się, że sama organizacja jej pracy i przygotowanie dla niej zadań zajmie mi więcej czasu, niż na tym zyskam, a efekty będą w najlepszym wypadku przeciętne (a parę znajomych osób dzieliło się takimi wrażeniami, gdy korzystali z podobnych usług). Zatem dzielnie kontynuowałem robienie wszystkiego samemu, aż przypadkowo trafiłem na Olę i stwierdziłem, że albo zaryzykuję albo będę musiał zrezygnować ze snu. Po pierwszym miesiącu zastanawiałem się jedynie czemu tak długo z tym zwlekałem, bo już wtedy zaoszczędziłem kilkadziesiąt godzin swojej pracy. Efekty natomiast były w pełni profesjonalne i pomogły mi, oprócz nadrobienia bieżących zadań, ruszyć także kilka zaległych projektów, które leżały odłogiem kilka miesięcy lub czasami nawet lat. Także komuś kto ma podobny system pracy jak mój mogę powiedzieć tylko tyle: najlepszy czas, by skorzystać z pomocy wirtualnej asystentki był dwa lata temu. Drugi najlepszy czas jest teraz.”
www.blogojciec.pl

Dagmara Chmurzyńska-Rutkowska, Mama Pediatra

“Nie przypuszczałam, że praca z Olą okaże się tak efektywna. Dzięki wirtualnej asystentce łatwiej jest mi dotrzymywać terminów. Ola jest bardzo słowna, dobrze zorganizowana i pomaga ogarnąć wszystkie techniczne rzeczy, dzięki czemu ja mogę skupić się na medycynie. Polecam z całego serca.”

www.mamapediatra.pl
Dagmara Hicks

Dagmara Hicks, Cała Reszta

“Pewnego dnia stwierdziłam, że męczy mnie wieczne nieogarnianie i dopisywanie kolejnych punktów do listy zadań, które wykonam, jak moja doba wydłuży się do 30 godzin i to też przy założeniu, że najpierw posiądę potrzebne umiejętności. Wtedy trafiłam na Olę. Nie wiem dlaczego tak późno, ale cieszę się, bo lepiej późno niż wcale. Wiele tematów, które mi zalegały miesiącami, a za które nie miałam ani ochoty ani czasu sie zabrać, zostały przez Olę szybko i profesjonalnie ogarnięte, a efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Ola zrobiła to doskonale i dużo lepiej niż sama bym to zrobiła!
Lubię pracować z Olą, bo cechuje ją profesjonalizm, proaktywność i kreatywność. Nie muszę sprawdzać jej pracy, zawsze ma dla mnie kilka opcji i mnóstwo swoich pomysłów. To była moja najlepsza biznesowa decyzja. Teraz trochę boję się polecać Olę innym, bo już sobie nie wyobrażam pracy bez jej wsparcia! 

www.calareszta.pl

Agnieszka Walczak-Skałecka

“Nasze drogi zawodowe przecinały się kilkukrotnie, kiedy więc pojawiła się możliwość skorzystania z jej wsparcia w ramach aktualnie prowadzonych przeze mnie projektów nie musiałam się zastanawiać. Ola jest pełna energii i zawsze gotowa do pomocy. To co cenię w naszej współpracy szczególnie (oczywiście poza rzetelnością i terminowością) to otwartość na nowe. Z Olą mam pewność, że nie zostanę sama z wyzwaniami, które spotykam na drodze.”  
www.agnieszkaskalecka.pl

Agata Jakuszko Sobocka, Draw the words

“Rozpoczęcie współpracy z Olą jest dla mnie przejście z chybotliwej kładki na solidny most do realizacji celów biznesowych. Widzę i mogę więcej, odkąd oddelegowałam jej sporą część zawodowych obowiązków. Jestem spokojniejsza i bardziej zrelaksowana, a przez to też produktywniejsza. Zwłaszcza gdy odkryłam, że wszystkie zlecane rzeczy robi dużo lepiej ode mnie! Zaimponowała mi umiejętnościami organizacji swojej pracy, słownością i dotrzymywaniem terminów oraz wykonywaniem swoich zadań z zaskakującą efektywnością (to tak się da?!?). Jednak najbardziej cenię w Oli to, że ona często myśli za mnie. Nie wykonuje bezrefleksyjnie jedynie administracyjnych zadań, ale wychodzi z inicjatywą i wykazuje kreatywne podejście do otrzymywanych zadań. Wiem, że zlecając jej zadanie mogę liczyć na to, że będzie zrobione dużo lepiej, niż ja bym to zrobiła mając 3 razy więcej czasu. Serio, nie polecam do współpracy, bo chcę ją mieć tylko dla siebie;). A tak jeszcze bardziej serio – to najlepsza pomoc, jaką miałam w swoim 15 letnim doświadczeniu biznesowym!”   
www.drawthewords.pl
Kiedy moja firma stanęła w miejscu i napisałam błagalnie o pomoc do Oli – dziewczyna mnie uratowała! Tuz przed wprowadzeniem dużego produktu do mojego sklepu zostałam z tym sama, a Ola rewelacyjnie ogarnęła. Ebook został pięknie i szybko  wykończony do finalnej postaci, poszedł cały mailing, a gdy padła strona – i tutaj  klikała i naprawiała wszystko co się dało, dzięki czemu akcja ostatecznie zakończyła się sukcesem. Osobiście najbardziej cenię sobie konkretne rozmowy w zakresie współprac, szybką realizację wszelkich zleceń i przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa pod skrzydłami Oli <3

Paola Menin, English with Paola

Bardzo cenię sobie współpracę z Olą, nie tylko dlatego, że wykonuje swoje zadania bardzo rzetelnie i efektywnie, ale przede wszystkim za jej zaangażowanie i proaktywność. Ola nie tylko pomaga mi w zadaniach online, ale też za każdym razem przynosi nowe pomysły i inspiracje. Dzięki naszej współpracy nie czuję się w moim biznesie sama i wiem, że mogę liczyć na jej wsparcie. Ola ma dużo wiedzy i wprawy w takich obszarach jak prowadzenie strony internetowej czy newsletter, współpracuje też z innymi specjalistami, dzięki czemu uzyskałam także pomoc z copywritingiem i reklamami. Jest też bardzo wyrozumiałą, otwartą i ciepłą osobą, więc praca z nią jest po prostu przyjemna i wiem, że zawsze się dogadamy bez problemów:)

Michał Korba, User.com

“Miałem przyjemność współpracować z Olą. Pełne zaangażowanie, sprawność działania oraz dokładność i solidność to cechy idealnej asystentki i Ola te wszystkie cechy posiada. Bardzo się cieszę, że w końcu zdecydowała się zostać przedsiębiorcą i spróbować zrobić swój biznes na byciu wirtualną Asystentką. Polecam!”   

Edyta Sasim, E-Motka Doradca chustonoszenia

“Współpraca z Olą przebiega w bardzo przyjazny sposób. Ola potrafi słuchać, jakie są potrzeby klienta i proponuje rozwiązania dobrze je spełniające. (Czasami miałam wrażenie, że czyta w moich myślach). Na podstawie naszej kilkunastomiesięcznej współpracy mogę śmiało stwierdzić, że doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje Oli są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i mają pozytywny wpływ na wizerunek firmy. Polecam współpracę z Olą z pełnym przekonaniem, iż powierzone jej zlecenia zostaną wykonane profesjonalnie i terminowo.”