Przejdź do treści

Przydatne usługi dla biznesu

Wsparcie administracyjne, marketing czy organizacja wydarzeń i szkoleń to nie jedyne działania, które obejmuje oferta Wirtualnej Asystentki. Współpracuję z wieloma specjalistami, z którymi tworzymy zgrany i doskonale rozumiejący się zespół. Dzięki temu masz do dyspozycji najlepszych w swoich branżach, a także świetne terminy i jeszcze lepsze wykonanie! Sprawdź, w jakich dodatkowych dziedzinach możesz uzyskasz pomoc:

Wsparcie prawne

Dobry pomysł na biznes to nie wszystko. Trzeba sprawnie poruszać się w kwestiach formalnych, związanych z praktyczną stroną działalności gospodarczej. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko robisz tak, jak należy, pomogę Ci także w uzyskaniu wsparcia prawnego w zakresie wszechstronnego doradztwa w biznesie online, sporządzania umów czy RODO.


Reklama Google Ads

Prowadzenie biznesu w sieci polega nie tylko postawieniu strony internetowej. Twoja oferta musi dotrzeć do potencjalnych odbiorców korzystających przede wszystkim z wyszukiwarki Google. Pomogą Ci w tym odpowiednio zoptymalizowane kampanie Google Ads.


Notatki wizualne

Organizujesz konferencję, potrzebujesz zapadających w pamięć materiałów na spotkanie biznesowe czy może chcesz przystępnie wyjaśnić jakąś zawiłą kwestię? Sięgnij po notatki wizualne, dzięki którym w jasny sposób przedstawisz odbiorcom swój pomysł i zaciekawisz ich.


Strony internetowe

Biznes online nie istnieje bez dobrze przygotowanej strony internetowej. Jeśli szukasz na nią świeżego pomysłu albo chcesz przebudować dotychczasowego WordPressa, przyda Ci się wsparcie specjalisty. Dzięki temu zbudujesz swoje miejsce w sieci.


Wsparcie graficzne

Zapadający w pamięć wizerunek to jeden z najważniejszych elementów działalności. Dlatego potrzebujesz zarówno spójnej graficznie strony, jak też odpowiedniego logo. Możesz też potrzebować wsparcia przy innych projektach (animowaniu elementów na potrzeby brandu, pracy przy filmach promocyjnych czy projektowaniu opakowań) – również z zakresu e-commerce (kampanie wizerunkowe Google Ads, YouTube, Facebook, Allegro, Amazon, Ceneo).


Montaż audio/video

Potrzebujesz dobrze przygotowanych materiałów audiowizualnych? Nagranie video czy podcastu to nie wszystko. Jeśli chcesz zaoferować swoim odbiorcom naprawdę profesjonalny produkt, trzeba nad nim popracować. Odpowiedni montaż i postprodukcja to ważne etapy, dzięki którym otrzymasz wartościowy materiał.


Copywriting

Potrzebujesz tekstów na bloga, które będą zoptymalizowane pod kątem SEO, opisów kategorii lub produktów do swojego sklepu internetowego? A może nie wiesz, jak przygotować skuteczny mailing skierowany do klientów? To wszystko przygotuje copywriter, który z entuzjazmem podejdzie do swojego zadania.


Szkolenia biznesowe

Szukasz wartościowych szkoleń dla swojej firmy? Chcesz rozwijać umiejętności zespołu z zakresu zarządzania zespołem, projektowania usług, coachingu menadżerskiego, zarządzania stresem i emocjami, wsparcia pracowników w kryzysie i wiele innych. Szkolenia są prowadzone przez Certyfikowaną Trenerkę Biznesu i MentorCoach Kryzysową, doświadczoną menedżerkę w obszarze obsługi klienta i budowania jego pozytywnych doświadczeń. 


Coaching kryzysowy

Coaching kryzysowy skierowany jest do kobiet aktywnych zawodowo, które są obecnie w lekkim lub średnim kryzysie. Jeśli prowadzisz własną firmę, jesteś specjalistką lub menedżerką pracującą na etacie i masz wrażenie, że codzienne obowiązki w pracy zaczynają Cię przerastać – to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Ta forma coachingu łączy interwencję kryzysową (szybką i skuteczną ocenę sytuacji, umożliwiającą znalezienie rozwiązania i przywrócenie równowagi) oraz coaching klasyczny, który wspiera w powrocie do normalnego funkcjonowania i wzmacnia wewnętrzną siłę.


Mam dla Ciebie prezent – 20% rabatu na usługi hostingowe LH.pl! Jest to miejsce, w którym Twoja strona będzie w naprawdę dobrych rękach.

Jak zmówić usługę?

Jeszcze nie sprecyzowałeś swoich wymagań i nadal zastanawiasz się czego potrzebujesz?

Porozmawiajmy o tym. Umówmy krótkie spotkanie, które może być dobrym wstępem do pięknej współpracy 🙂

Zobacz też

Wirtualna asystentka

Swój biznes rozwinąłeś na tyle, że potrzebujesz prawej ręki? Szukasz kogoś, kto wyręczy Cię w codziennych obowiązkach lub wesprze przy koordynacji kampanii reklamowych czy w innych działaniach? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest oferta Wirtualnej Asystentki!


Efekty były w pełni profesjonalne i pomogły mi, oprócz nadrobienia bieżących zadań, ruszyć także kilka zaległych projektów, które leżały odłogiem kilka miesięcy lub czasami nawet lat. Także komuś kto ma podobny system pracy do mojego mogę powiedzieć tylko tyle: najlepszy czas, by skorzystać z pomocy wirtualnej asystentki był dwa lata temu. Drugi najlepszy czas jest teraz. 

Kamil Nowak, Blog Ojciec